Sale konferencyjne – szkolenia firmowe w Krakowie – polecamy serdecznie.

International Hotel to miejsce idealne na spotkania biznesowe. Oferujemy tanie sale konferencyjne i szkoleniowe o zróżnicowanej wielkości, posiadające łączną powierzchnię 1000 m2. Największa z sal, „Wawel,” o unikalnym kształcie i wystroju, umożliwia organizację konferencji do 300 osób. Dodatkowym atutem jest lokalizacja (1 km od centrum Krakowa). Szczegółowe dane na temat pojemności poszczególnych sal w przykładowych aranżacjach przestrzennych znajdą Państwo poniżej.

Zapoznaj się z ofertą naszych sal konferencyjnych

Sala VIP zlokalizowana jest na parterze naszego hotelu. Jej powierzchnia wynosi 35 m2, oraz może pomieścić w zależności od jej ułożenia do 20 osób.

Sala Mariacka zlokalizowana jest na 1 piętrze naszego hotelu. Jej powierzchnia wynosi 42 m2, oraz może pomieścić w zależności od jej ułożenia  do 35 osób.

Sala Sukiennice zlokalizowana jest na parterze naszego hotelu. Jej powierzchnia wynosi 72 m2, oraz może pomieścić w zależności od jej ułożenia do 60 osób.

Sala Barbakan zlokalizowana jest na parterze naszego hotelu. Jej powierzchnia wynosi 110 m2, oraz może pomieścić w zależności od jej ułożenia do 100 osób.

Sala Barbakan zlokalizowana jest na parterze naszego hotelu. Jej powierzchnia wynosi 220 m2, oraz może pomieścić w zależności od jej ułożenia do 200 osób.

Jest to połączenie sal Barbakan oraz Wawel zlokalizowanych na parterze naszego hotelu. Ich łączna powierzchnia wynosi 330 m2, oraz możliwość zmieszczenia w zależności od jej ułożenia do 300 osób.

Galerie, przestrzeń wystawiennicza oraz targowa  w Krakowie

Centrum Konferencyjne InterHouse Hotel w Krakowie to także przestrzeń wystawiennicza oraz targowa. Przestronna, przeszklona galeria (foyer), daje możliwość  zaaranżowania stoisk targowych, doskonale widocznych z trzech poziomów Hotelu, a także z ulic Doktora Twardego, Wybickiego i Bratysławskiej.
Wszystkie sale konferencyjne i szkoleniowe połączone są windą z podziemnym parkingiem mieszczącym 50 samochodów.

Kontakt

Marta

Kom. +48 605 103 570
bankiety@interhousehotel.pl

Konferencje | Bankiety | Szkolenia | Eventy